O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą wyrobów cukierniczych. Firma istnieje nieprzerwanie od 2000 roku.

Nasza dewiza

Naszą celem jest tworzenie doskonałych wyrobów według autorskich przepisów, opartych o tradycje branży, z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych półproduktów. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, jesteśmy otwarci na wszelkie ich sugestie.

Gdzie nas znaleźć

Cukiernia zlokalizowana jest w miejscowości Godziszka, położonej w zachodniej części kotliny Żywieckiej, u podnóża Skrzycznego - najwyższej góry masywu Beskidu Śląskiego. Otwarcie cukierni i kawiarni w nowej lokalizacji nastąpiło 10.10.2009 roku. Szczegóły naszej lokalizacji można poznać w części Dojazd.

Co i z czego produkujemy

Wszystkie nasze produkty tworzymy w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie w branży cukierniczej. W produkcji nie stosujemy środków konserwujących i polepszaczy. W przeważającej większości dostawcami surowców i półproduktów dla naszej cukierni są polscy producenci mleka, śmietany, serów, orzechów, cukru, owoców itp. Naszym odbiorcom oferujemy gamę ponad 80 produktów, szczegóły dostępne są w dziale Oferta.

Standardy

Od 2010 roku nasza produkcja jest zgodna z wymogami systemu HACCP - co gwarantuje pewność, że nasz zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa samego wyrobu jak i konsumenta naszych produktów - w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.

Kim są nasi klienci

Współpracujemy z sieciami handlowymi, sklepami, restauracjami i zajazdami zaopatrując je w nasze wyroby. Zabezpieczamy także oprawę cukierniczą przyjęć okolicznościowych, takich jak : wesela, zjazdy, komunie i inne.

Kawiarnia

Zapraszamy do odwiedzenia nas w kawiarni, gdzie można skosztować naszych pysznych i świeżych łakoci, delektując się markową włoską kawą BRISTOT espresso. Dla młodszych gości mamy jako jedyni w regionie doskonałe lody GRYCAN. Dla prawdziwych smakoszów serwujemy sok ze świeżo wyciśniętych owoców. Dysponujemy własnym obszernym parkingiem.

 

z cukierniczym pozdrowieniem:

Iwona i Michał Kubica, własciciele.